İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ESKİŞEHİR
Eskişehir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

ESPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR 03 Mart 2017
foto
Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında 04 Mart 2017 tarihinde 10.00-22.00 saatleri arasında ESPARK Alışveriş Merkezinde Çocuklarımıza yönelik "Deprem Tehlike Avı" konulu animasyon film seyrettirilmesi, yetişkinlere yönelik afet ve acil durumlar karşısında doğru davranış şekillerini öğreten videoların seyrettirilmesi, bilgilendirici levhaların sergilenmesi ve broşür dağıtımını içeren etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.
[Devamı]
BASIN DUYURUSU 19 Ocak 2017
foto
Suriye’de yaşam mücadelesi veren gönül coğrafyamızdaki insanların mağduriyetini bir nebze olsun giderebilmek için Valiliğimizce başlatılan “Suriyeli Mazlumun Umudu Sen Ol” yardım kampanyamız, Yunus Emre şehrimizin sevgi ve hoşgörü dolu gönüllere sahip insanlarımız tarafından büyük ilgi görmüştür.
[Devamı]
KAMUOYUNA DUYURULUR 26 Ekim 2016
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 78. ölüm yıl dönümü Anma Törenleri hazırlıkları kapsamında İlimizde bulunan mevcut ikaz ve alarm sirenleri kontrol amacıyla 28.10.2016 tarihi Cuma günü 08.00 - 11.00 saatleri arasında çalınacaktır.
[Devamı]
AFAD Yeni Logosunu Yarışma İle Arıyor 17 Mart 2016
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), yeni yüzünü, kimliğini ve kurumsal marka değerini yansıtacak logoyu bulmak için yarışma açıyor. Yeni logonun, AFAD markasının kimliğini, kurumsal mesajlarını ve markanın Türkiye’ye olan aidiyetini ülke ile dünya genelinde temsil edebilmesi bekleniyor.
[Devamı]